تبلیغات
رهپویان قرآن - دعوت به همكاری


فضای مجازی به جهت گستردگی و آسانی دسترسی، تبدیل به ابزاری قوی برای اعمال سیاست ها و همراه کردن افکار و اندیشه ها شده است.

سیل بنیان کن محتواهای غیر اخلاقی و حجم تخریب‌ها، با استفاده از همه ظرفیت های هنری، فنی و علمی نشانگر سرمایه گذاری و برنامه ریزی بلند مدت استعمارگران در این عرصه است.

حال که نظام سلطه از این ابزار قدرتمند و اثرگذار(اینترنت) برای نیل به اهداف خود سود می برد وظیفه ما است تا از این بستر فراهم شده برای عرضه اسلام ناب محمدی(ص) و حفظ و حراست از ارزشهای آن که در انقلاب و نظام اسلامی تبلور یافته به نحو شایسته استفاده کنیم.

از این رو، از همه فعالان سایبر و فضای مجازی دعوت می شود در صورت تمایل به همکاری، از این طریق (ارتباط با ما ) همكاری خود را اعلام بفرمایند تا همکاری مستمری با گروه رهپویان قرآن داشته باشند.


بخش های پیشنهادی برای همكاری 

1)بخش انگلیسی وبلاگ 

این بخش كه به تازگی افتتاح شده است قصد دارد تا معارف قرانی را به زبان انگلیسی به مخاطبین عرضه كند لذا از دوستانی كه در این زمینه تخصص دارند درخواست می كنیم كه یاری گر ما در این عرصه  قرآنی باشند .

2)وبگردی 

با توجه به كثرت وبلاگ های فعال در اینترنت و عدم دسترسی به همه آنها به نیروهایی جهت نشر و معرفی مطالب در وبلاگستان فارسی نیازمندیم.

3)نویسندگی 

از دوستانی كه در زمینه معارف قرآنی فعالیت دارند دعوت می شود تا نوشته های تولیدی خود را در عرصه معارف قرآن با قرار دادن یك نام كاربری وی‍ژه در وبلاگ رهپویان قرآن منتشر كنند .

پست هایی كه در وبلاگ قرار می گیرند از شرائط زیر برخوردار هستند:

1)حاوی  500 تا 800 كلمه باشند .

2)تولیدی باشند 

3)در سایت ها و وبلاگ های دیگر منتشر نشده باشند.

4)منابع آیات و روایات به دقت نوشته شده باشد .


با تشكر از حسن توجه شما 

مدیر وبلاگ رهپویان قرآن